Prezent dla dzielnego taty

Bohaterskie zachowanie Adrzeja Borcowskiego, który sam, bez żadnego przygotowania odebrał poród swoje żony. W jego rękach było życie córeczki i żony. Na szczęście poród odbył się bez komplikacji.

Dzielnym tatą zainteresowała się Salon firmowy Emmaljunga, która sprezentowała rodzinie Borcowskich nowoczesny wózek o wartości 4 tys. zł.

Po publikacji artykułu w Gazecie Kociewskiej, rodziną państwa Borcowskich a zwłaszcza bohaterskim tatą, który sam odebrał poród swojej żony, zainteresował się Salon Firmowy Emmaljunga zajmujący się sprzedażą szwedzkich wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Postanowili nagrodzić jego odwagę oraz zimną krew, wręczając wspaniały wózek dla nowonarodzonej córeczki Zuzi. 

Najlepszy model
Pan Borcowski, wykazał się niesamowitą odwagą przyjmując poród sam w domu, w momencie kiedy karetka nie dojechała na czas. Chcieliśmy  wyróżnić go za ten nie lada wyczyn, wręczając mu wózek, który z pewnością mu się teraz przyda - mówi Elżbieta Wencel, kierownik salonu.

Czym charakteryzuje się wózek?
Jest to najlepszy model firmy Emmaljunga - Mondial Duo Combi w kolorze Vanilla, który Pan Borcowski wraz z małżonką sam wybrał. Mondial jest najbardziej komfortowym i nalepiej wyposażonym wózkiem Emmaljunga, w jego skład wchodzi m.in.: gondola, spacerówka, dwie sztuki ocieplaczy na nóżki, moskitiera i osłona przeciwsłoneczna, osłona przeciwdeszczowa, system wentylacji w dnie gondoli oraz wentylacja w budce. Do wózka dołożyliśmy akcesoria, takie jak torba Exclusive, parasolka i zestaw pościeli, wszystko to pod kolor wózka. Wartość całego zestawu to ponad 4 tys. złotych, dodaje Elżbieta Wencel. 

Szwedzka solidność i tradycja
Okazuje się, że to nie pierwszy gest przedstawicieli firmy Emmaljunga, którzy stale wspierają instytucje charytatywne, fundacje czy organizacje. Wózki do tej pory przekazywali wielokrotnie, gdy np. urodziły się czworaczki czy trojaczki. Przyznają jednak, że pierwszy raz spotkali się z sytuacją, kiedy to przyszły tata odbierał samodzielnie poród w domu, gdyż karetka nie zdążyła na czas. Wózki szwedzkiej firmy Emmaljunga wyróżniają się przede wszystkim trwałością i wysoką jakością wykonania. Są bardzo wygodne i komfortowe, posiadają duże gondole i spacerówki oraz amortyzację, którą można ustawić w zależności od terenu po jakim jeździmy i wagi dziecka. Emmaljunga jest szwedzką firmą rodzinną, która produkuje wózki w Szwecjif od 1925 roku. Emmaljungę charakteryzuje również fakt, iż jako jedna z niewielu fim branży dziecięcej pozostawiła produkcję wózków w Europie. 

Andrzej Borcowsk wraz z żoną nie kryli radości.
Jestem zaskoczony i oczywiście bardzo zadowolony z prezentu jaki dostałem. Razem z małżonką bardzo dziękujemy za wózek. Najbardziej podoba nam się to, że wózek jest duży i wygodny. Wydaje się być bardzo komfortowy, ma duże pompowane koła. Myślę, że będzie nam i naszej małej córeczce długo i dobrze służył - mówi dzielny tata. 

powrót do listy